Historia pojazdu logo duze

Sprawdzanie VIN z HistoriaSzkod.pl

Chcesz kupić samochód, ale boisz się, że sprzedający zataił jakieś szkody? Zanim wydasz swoje pieniądze, zgłoś się do nas! Sprawdzanie VIN to nasza specjalność. Szukamy informacji o historii szkód pojazdu w bazie danych, żebyś Ty nie musiał tego robić.

Sprawdź VIN, by sprawdzić sprzedawcę!

Poprzedni użytkownik przekonuje, że pojazd nigdy nie uległ uszkodzeniu? Zaufać mu, a może lepiej to zweryfikować? Sprawdzanie auta po VIN to jedyna droga, by dowieść uczciwości sprzedawcy lub… zaoszczędzić pieniądze na naprawy, gdy pojazd już trafi w nasze ręce. Nie czekaj, przepisz z ogłoszenia numer VIN! Sprawdzanie odbywa się zupełnie za darmo! Tak, dobrze widzisz. Za informację, czy samochód był uszkodzony, nie zapłacisz ani złotówki. Poniesiesz koszty wyłącznie, gdy poprosisz o szczegółowe dane o szkodach. Możemy przygotować raport z kompletem informacji, które z pewnością pomogą podjąć decyzję, czy kupić samochód, na którym Ci zależy. Sprawdź VIN, by dowiedzieć się między innymi, kiedy i gdzie uszkodzenia miały miejsce i ile wynosiła ich wartość.

Dlaczego sprawdzenie VIN jest tak ważne?

Sprawdzanie aut po VIN jest bardzo istotne. Dlaczego? Sprzedawcy często oszukują kupujących cofaniem licznika. Zapis jego stanu znajduje się w bazie danych, do której dostęp mamy właśnie dzięki numerowi nadwozia (VIN). Sprawdzenie zweryfikuje, czy poprzedni właściciel próbował wprowadzić nas w błąd. Po co jeszcze warto sprawdzić historię szkód? Sprawdź VIN także po to, by wiedzieć, czy auto, które widnieje w ogłoszeniu jako bezwypadkowe, rzeczywiście nie uczestniczyło w żadnej kolizji.

Czy sprawdzenie auta po VIN jest trudne?

Sprawdzenie auta po VIN to prosta procedura - wystarczy tylko wpisać numer VIN, który znajduje się w ogłoszeniu (choć czasami trzeba zapytać sprzedającego lub znaleźć samodzielnie na tabliczce znamionowej) i już! Po chwili informacja jest u Ciebie! Szybko, łatwo i przyjemnie. Skorzystaj ze sprawdzania VIN, by zaoszczędzić późniejszych nerwów. Zaufaj nam, pomogliśmy uniknąć nietrafnego zakupu wielu klientom.

Nie kupuj kota w worku, sprawdź VIN, gdy tylko zobaczysz ogłoszenie!

Co dokładnie znajdziesz
w szczegółowej historii pojazdu po VIN?

Wartość szkód
Informacje o szkodzie całkowitej
Dokładne miejsca uszkodzeń
Daty szkód
Zapisane przebiegi
Porady - pytania do sprzedającego
Kraje występowania szkód
Chronologiczny zapis historii pojazdu

*Dane mogą być pełne lub częściowe, zależnie od konkretnej szkody i tego jakie informacje są dostępne w bazie.

Rozbity pojazd

Informacje otrzymasz natychmiast i... możesz uniknąć straty pieniędzy na nietrafiony zakup

1
Pobierz numer VIN z ogłoszenia lub od sprzedającego
2
Wprowadź VIN do pola na stronie i kliknij przycisk "SPRAWDZAM"
3
Otrzymasz komplet informacji - co znaleziono w bazach

Sprawdź jak może wyglądać twój raport z rozkodowania VIN

Sprawdź teraz historię pojazdu